Zostań naszym partnerem
Dobra współpraca to gwóźdź do przybicia twojego sukcesu

Specjaliści w sprzedaży, wzroście popularności firmy, pełnej budowie i poprawy wizerunku, to tylko część osób, tworząca Cars Doctor. Nasz portal zapewnia partnerom najlepsze doradztwo z zakresu reklamy, marketingu, pełną integrację z Google, oraz wiele systemów, które niewielkim wysiłkiem, wypromują twoją firme na szczyt. 

Jesteś tutaj: Strona główna

Optymalizacja i intergacja systemów

Zobacz, jak skuteczne jest zintegrowanie z portalem Cars Doctor, pozycji twojej firmy w sieci. Opracowując przez nas kilka skutecznych strategii, stajesz na bardzo wysokiej pozycji w swojej dziedzine.

CMS

CMS to bardzo proste oprogramowanie, pozwalające na szybką modernizację wizytówki firmy, zmianę adresu, numeru telefonu.

Do obsługi CMS potrzebujemy takiej wiedzy, jak do WordPressa, czyli znikomej. To niesamowicie wygodny sposób na wprowadzanie, czy edycję treści, na proste, mniejsze strony WWW, ale idealnie odnajduje się też w ogromnych, rozbudowanych portalach bądź witrynach.

90%
naszych klientów korzysta z oprogramowania CMS

OPTYMALIZACJA

Optymalizacja to wyznaczanie najlepszego rozwiązania dla twoich usług, z punktu widzenia potencjalnego klienta.

Do czynności optymalizacji wykorzystujemy wieloletnie badania rynku, sposób w jaki klient chcę ptrzymywać oferty, metodę i czas ich  przedstawienia, oraz język, jaki klientowi odpowiada najbardziej.

150tyś.zł
O tyle więcej, udało się wygenerować przychodu w roku 2020, jednemu z naszych klientów.

INTEGRACJA

Integracja to inaczej powiązanie profili social media twoich usług, z Cars Doctor. Klientów zdobywasz wtedy z kilku źródeł na raz.

Social media to dziś ogromne źródło informacji, ale i bazy klientów. Coraz więcej osób korzysta z usług poprzez wyświetlające się reklamy, czy też posty, dopasowane do ich potrzeb. Przynosi to dodatkowa rzeszę klientów.

60%
to średni wzrost sprzedaży dzięki social media.

RESPONSYWNOŚĆ

Responsywność stron to dziś priorytet w poprawnie wyświetlanej się treści. Tworzy atrakcyjność interpersonalną, co jeszcze bardziej przyciąga.

W 2019 roku, z urządzeń mobilnych korzystało 68% osób. Dlatego ważne jest, aby wszystkie treści, wyświetlały się równie estetycznie, jak w wersji komputerowej, i zdobycie dodatkowych atutów.

99%
wyświetleń w Internecie jest responsywna.